Jeśli jesteś zainteresowany zakupem najwyższej jakości pap termozgrzewalnych, to koniecznie się z nami skontaktuj. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą pomagając Ci w wyborze najlepszej papy na Twój dach. Już teraz zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego znajdującego się po prawej stronie. Uwierz, że przybliży Cię to do dokonania wyboru, który zapewni Ci trwałe i odporne pokrycie dachowe. Nie sprzedajemy marnej jakości pap, które znaleźć możesz w marketach budowlanych. Nasze papy dostarczamy do Klientów na terenie całego kraju.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę

509-954-378

Poniżej zamieszczamy podstawowe informacje na temat niektórych pap termozgrzewalnych dostępnych w naszym sklepie.

CENY PAP TERMOZGRZEWALNY

PAPY PARABIT

Papa Parabit  KVK TOP PYE PV 250 S52(-20C) w cenie-17,85 zł/m2 brutto

Papa Parabit KVK STANDARD PYE PV 200 S52(-15C)w cenie 16,60zł/m2 brutto

PAPY WIERZCHNIEGO KRYCIA

Nexler PJ 52H Medium ( do -5  ) –  cena ustalana po kontakcie telefonicznym
Nexler PJ 52H ( do -20  ) – cena ustalana po kontakcie telefonicznym
Nexler PREMIUM 53H ( do -25 ) – cena ustalana po kontakcie telefonicznym
MIDA TOP PV250 S5,2 – ( do -20) cena ustalana po kontakcie telefonicznym
czerwona – cena ustalana po kontakcie telefonicznym

PAPY PODKŁADOWE

MIDA Standard PV S3 ( do -10 ) – cena ustalana po kontakcie telefonicznym

Zadzwoń i zapytaj o papę termozgrzewalną

Papy termozgrzewalne są niezwykle trwałym pokryciem dachowym, który charakteryzuje się wysoką elastycznością. Papy termozgrzewalne są zdecydowanie bardziej trwałe od pap tradycyjnych. Odporne są zarówno na bardzo niskie jak i wysokie temperatury. Warto również zauważyć, iż są one o wiele bardziej przyjemne w instalacji, niż ich tradycyjne odpowiedniki.

Firma ORIT-BIS w zakresie sprzedaży pap termozgrzewalnych współpracuje z takimi producentami jak:

– NEXLER

– TECHNONICOL

– KVK PARABIT

– SWISSPOR

– IZOHAN

Wśród gatunków pap termozgrzewalnych wyróżnia się papy jednowarstwowe, papy podkładowe, papy wierzchniego krycia czy też papy specjalistyczne. Wszystkie z nich zakupić mogą Państwo w naszym sklepie otrzymując przy tym fachową poradę przy wyborze kupowanych pap.

Papa termozgrzewalna SwissporPapy termozgrzewalne

DANE KONTAKTOWE

PHU ORIT-BIS Andrzej Dróżdż
ul. Główna 118
42-280 Częstochowa
kom.: 509-954-378
e-mail: biuro[at]oritbis.com.pl
papy termozgrzewalne

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Jakiej szukasz papy?

Jaka jest powierzchnia krycia Twojego dachu?

Gdzie mamy dostarczyć papę?

Treść wiadomości, dodatkowe uwagi

Zgadzasz się na to, abyśmy złożyli Ci naszą ofertę? (zaznacz to pole)

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Zaufaj nam!

Jesteśmy doświadczonymi pracownikami prowadzącymi skład budowlany, który specjalizuje się handlu papą termozgrzewalną. Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z naszą stroną internetową zechcesz skontaktować się z nami w celu zamówienia wybranej papy. Z naszej strony gwarantujemy Ci fachowe doradztwo, atrakcyjne ceny oraz to, że oferowane przez nas papy termozgrzewalne cechuje wyjątkowa odporność i niezwykła jakość. Z nami warto współpracować, przekonaj się o tym i zaufaj nam już dziś!

W naszej ofercie odnajdziesz różnego rodzaju papy dachowe. Naszym Klientom dostarczamy zarówno papy wierzchniego krycia, papy podkładowe, papy asfaltowe, papy kolorowe jak i papy specjalne. Zapewniamy, że w naszej ofercie odnajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Zadzwoń do nas już dziś i zapytaj o szczegóły naszej oferty!

Co możemy Ci zaoferować?

Jeśli zastanawiasz się nad tym, której firmie zaufać w zakresie zakupu pap termozgrzewalnych, to możesz być pewien, że zaufać powinieneś właśnie nam. Jako profesjonaliści możemy zagwarantować Ci kilka kwestii, które odróżniają nas od konkurencji. Przede wszystkim z wielką chęcią i radością służyć chcemy Ci naszą radą. Jeśli zastanawiasz się jaka papa termozgrzewalna jest rozwiązaniem najlepszym dla Twoich potrzeb, to chętnie pomożemy Ci to ustalić. Podpowiemy Ci produkt jakiego producenta powinieneś kupić, a także doradzimy w kwestii doboru konkretnej papy. Dodatkowo chcemy zapewnić Cię, że zaoferujemy Ci papy dachowe w bardzo atrakcyjnych cenach, które są efektem naszej wieloletniej współpracy z producentami pap. Jeśli interesuje Cię sklep z papami termozgrzewalnymi, to nie szukaj dłużej, ale już dziś dokonaj najlepszego wyboru i skontaktuj się właśnie z nami!

Zamów papę termozgrzewalną!

Jak już wiesz staramy się sprzedawać papy termozgrzewalne o najwyższej jakości. Dlatego też współpracujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi producentami pap. Zachęcamy Cię do tego, abyś się z nimi zapoznał!

Gwarantujemy, że zakupiona u nas papa termozgrzewalna spełni wszelkie Twoje oczekiwania i idealnie spełni swoje zadania, niezależnie od tego czy pokryć będziesz chciał nią dom, garaż czy wiatę. Nie marnuj więcej czasu, ale już teraz zadzwoń do nas i poproś o fachową poradę!

WYSOKA JAKOŚĆ

Sprzedając papy termozgrzewalne zawsze dbaliśmy o to, aby naszym Klientom oferowane produkty o najwyższej jakości. Wieloletnia praktyka i ogromne doświadczenie sprawiają, że możemy zaproponować Ci papy dachowe o najwyższej jakości!

ATRAKCYJNE CENY

Musisz wiedzieć, że papa termozgrzewalna, to produkt, który sprzedaje się u nas jak świeże bułeczki. Wiedzą o tym producenci popularnych w Polsce pap dachowych, którzy specjalnie dla nas przygotowane mają atrakcyjne ceny. Ty też możesz z nich skorzystać!

DOSTAWA

Jesteśmy firmą ze Śląska, jednak współpracujemy z Klientami z całej Polski. Odległość od Klienta nie stanowi dla nas problemu, a przy zamówieniu o odpowiedniej wielkości jesteśmy w stanie zagwarantować Ci transport zamówionej papy na Twój plac!