Właśnie dziś chcemy zachęcić Cię do skorzystania z oferty naszej firmy, która jest jednym z nielicznych dystrybutorów płyt styrodurowych XPS produkowanych przez wiodącego europejskiego producenta – Ravatherm. Współpracując z nami masz pewność, że dostarczymy dla Ciebie wysokiej jakości produkt, który zdobył zaufanie osób związanych z budownictwem już od kilkudziesięciu lat – to nie może być przypadek!

Zapytaj o nasz styrodur. Zadzwoń lub wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą!

509-954-378

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Jaką ilość styroduru chcesz zamówić?

Gdzie mamy dostarczyć styrodur?

Treść wiadomości, dodatkowe uwagi

Zgadzasz się na to, abyśmy złożyli Ci naszą ofertę? (zaznacz to pole)

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Oferowane przez nas płyty to izolacji termincznych to produkt o najwyższej jakości, który w ostatnim czasie zdobywa popularność wśród Klientów z całej Europy. Styrodur XPS swoją popularność zawdzięcza temu, że spełnia nie tylko najbardziej rygorystyczne normy stawiane materiałom izolacyjnym. Jest on również niezwykle ekologiczny. Jeśli zależy Ci na zakupie materiału izolacyjnego, który skutecznie zmniejszy Twoje wydatki związane z eksploatacją i ogrzewaniem budynku, to już dziś powinieneś skontaktować się z nami w sprawie zakupu styropianu ekstudowanego w bardzo dobrej cenie!

styrodur xps ravatherm

Styrodur XPS cennik

No właśnie, skoro jest już mowa o pieniądzach, to chcemy zapoznać Cię z kosztem związanym z zakupem tego rewelacyjnego styroduru. W naszej firmie możesz zamówić go w rewelacyjnej cenie 440zł za metr sześcienny!

Decydując się na zamówienie styroduru w ilości powyżej 30 metrów sześciennych otrzymujesz gratis bezpłatny transport. Przy mniejszych zamówieniach do kosztu należy doliczyć dodatkowe 150zł na dowóz zamówionego produktu.

Wymiar, parametry styropianu XPS

Styrodur Ravatherm 300SL produkowany jest w płytach o długości 125cm, szerokości 60cm i grubość: 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 i 12cm.

Jeśli nasza oferta wydaje Ci się interesująca, a inaczej przecież być nie może, to koniecznie się z nami skontaktuj. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie wierząc, że wkrótce zdecydujesz się na zamówienie styroduru w naszej firmie. Obiecujemy, że z decyzji tej będziesz zadowolony!